Titulinis Straipsniai

Sharpei Boomer | straipsniai

10 metų gimtadienio jubiliejus

Write e-mail Spausdinti PDF

Šiandien Boomeriui būtų sukakę 10 metų gimtadienio jubiliejus. Sveikinam.

 

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų beglobių viltis

Write e-mail Spausdinti PDF
Vagonėliai

Šiandien spalio 4-oji - Pasaulinė gyvūnijos diena - sveikinam visus gyvūnų mylėtojus ir globėjus! Kasdien nepaliaujamai girdime apie nužmogėjusių homo sapiens  elgesį su gyvūnais. Sveiki protu nepaaiškinamas žiaurumas, ir iki apsurdo abejingi parewigūnai atsakingos institucijos ir  deja bet aplinkiniai žmonės leidžia atsitikti tam ką skaitome naujienų portaluose. Žemiau norime paskelbti  kreipimasį kuris perduodamas iš lūpų į lūpas, el. paštu ar kitaisį manomais būdais.  Mes prisidedam, o jūs?

 

Pagalba gyvūnams

Write e-mail Spausdinti PDF
Pagalba

Pastaruoju metu, kaip niekada gyvūnų globos organizacijos tiesiog nespėja gelbėti į pačias liūdniausias situacijas patenkančių įvairiausių gyvūnų. Deja, mes niekuo nebegalėjome padėti Boomeriui, tačiau pasiryžę jo vardu padėti gyvūnų globa besirūpinančioms organizacijoms. Tai padaryti mes nusprendėme sukurdami liniją Boomerio vardu pavadintos atributikos. Labai tikimės, kad jūs įsigydami su Boomerio ir kitų gyvūnų simbolika papuoštus marškinėlius, puodelius ir kitą atrikbutiką ne tik džiaugsitės gražia simbolika bet ir realiai savo išleistai pinigais paremsite gyvūnų globos organizacijas. Visas pelnas gautas pardavus atributiką skiriamas gyvūnų globos organizacijoms. Labai tikimės jūsų palaikymo.

 

Veterinarijos medicinos galimybės

Write e-mail Spausdinti PDF
Veterinarija

Tikrai didelės, tačiau suprantama neprilygsta žmonių. Tiems, kam neteko susidurti su sunkia liga norime pasakyti, kad žinotumėte ir patys galėtumėte pasirinkti kiek ir kaip gydyti.

 

Klastinga liga

Write e-mail Spausdinti PDF
Boomer 2002-2010
Sveiki draugai!

Boomeris mintyse šiuos žodžius sakydavo nuolat, tačiau nuo šiol tai mes turėsime padaryti už jį - jo šeimininkai, jo šeima, jo gyvenimas. Jis turėjo labai daug draugų, atsisveikinti spėjo su artimiausiais, bet mes pasistengsime, kad mūsų kova su klastinga liga ir skaudūs išgyvenimai nebūtų tik istorija. Per tris ligos savaites sužinojome, tai ko nežinojome beveik aštuonerius metus, norime tai perduoti visiems Boomerio vaikams, draugams, Šarpėjų ir kitų veislių šunų augintojams. Skirkite kelias minutes savo laiko, tai galbūt gali išgelbėti nuo mūsų likimo.

 
  • «
  •  Pradžia 
  •  Ankstesnis 
  •  1 
  •  2 
  •  Sekantis 
  •  ir 
  • »
Psl. 1 iš 2

Draugai

Boomerio gimtinė Veislynas kuriame atsirado Boomeris.
Šunų dresūros ir sporto centras Boomerio vaikystė, jaunystė ir didžioji dalis gyvenimo praleista su šiais draugais sunkiose treniruotėse ir puikiose varžybose.
Lietuvos kinologų mėgėjų sąjunga Boomerio draugai visose parodose.
Jakovo veterinarijos klinika Boomerį bandę išgelbėti gydytojai.
Veterinarijos klinika "Ernista" Įvairiose bėdose Boomerį gydę gydytojai.